Piedalies vebinārā Creating and Training Neural Networks with MATLAB

Sadarbībā ar CoE RAISE un RTU HPC centru piedāvājam iepazīt teorētiskus un praktiskus principus neironu tīkla veidošanā ar MATLAB, kā arī apmācību procesa vadīšanu uz superdatora jeb HPC. Darba valoda – angļu. Vebināru vadīs Dr.Sc.Ing. Māris Tērauds.

The webinar will cover theoretical and practical principles of creating Neural networks in MATLAB, running the training process on supercomputers including running on GPU, and running on parallel processors. Also, some questions related to sending MATLAB tasks to HPC will be covered at the beginning of the seminar. Some general information about the ability to run MATLAB functions on a multiprocessor environment will be provided. During the webinar, participants will learn to send computational MATLAB tasks to HPC; create Neural networks with MATLAB, use neural networks to classify images, and train Neural network on GPU.

Zoom platformā notiks 2023. gada 16. oktobrī 14:00-16:00.  Pēc reģistrēšanās saņemsiet Zoom saiti savā e-pastā. Sīkāka informācija un kursa apraksts pieejas šeit.

Pēc dalības šajā vebināra Jūs varat pieteikties un piedalīties padziļinātā darbseminārā “MATLAB for HPC at Jülich Supercomputing Center (JSC), kas aplūkos paralēlo skaitļošanu uz lieliem skaitļošnas resursiem, ietverot praktiskus uzdevumus, lai iemācītos efektīvi lietot MATLAB, kā arī MATLAB paralēlās skaitļošanas serveri, lai paātrinātu skaitļošanas procesus tieši Jülich Supercomputing Center skaitļošanas klasterī. Šis darbseminārs notiks 6. novembrī.