Aicinām pieteikties kursam Ievadkurss MATLAB (2.daļa)

Lai attīstītu kursa dalībnieku iemaņas  darbā ar MATLAB programmatūru un iegūtās zināšanas varētu izmantot arī darbā ar HPC, aicinām pieteikties MATLAB ievadkursa 2.daļai. Šie kursi pieejami cilvēkiem, kuriem ir nelielas MATLAB priekšzināšanas, piemēram, iziets “Ievadkurss MATLAB” 1. daļa.

Mācības sāksies 31. oktobrī.

MATLAB mācības notiks attālināti pirmdienās 16:30-18:00. Kursu ilgums – 8 nodarbības.

“Ievadkurss MATLAB” 2.daļā tiek piedāvāta iespēja turpināt apgūt programmēšanas valodas MATLAB pamatus. Dotais kurss ir veidots kā turpinājums kursam “Ievadkurss MATLAB”. Dalībnieki turpinās apgūt augsta līmeņa programmēšanas valodu MATLAB – elementārās
matemātikas funkcijas, lineāras algebras funkcijas, kā arī grafiku izveides jautājumus. Tiks izskatīti optimizācijas jautājumi: minimizācija, vienas, vairāku mainīgu funkciju gadījumā, aizvietošana ar ortogonālu funkciju rindu un optimizācijas problēmas formulēšanas pieeja. Tāpat tiks apskatīti arī diferenciālo vienādojumu risināšanas pamatjautājumi, kā arī aplikāciju veidošana ar app builder un rēķināšana, izmantojot paralēlo skaitīšanu. Lielākā daļa apskatīto funkciju ir ar iebūvētām HPC (High-Performance Computing) rēķināšanas iespējām.
Kursa vadītājs: Dr.Sc.Ing. Māris Tērauds.

MATLAB ir augsta līmeņa valoda un interaktīva vide skaitliskiem aprēķiniem, vizualizēšanai un programmēšanai.

Licenču politikas dēļ šis kurss tiek piedāvāts tikai Rīgas Tehniskās universitātes personālam un studentiem.

Plašāka informācija par MATLAB mācību 2. daļu un pieteikšanās šeit.