Apgūsti MATLAB pielietojumu darbā ar HPC

No 27. maija pirmdienās piedāvājam attālināti apgūt kursuMATLAB pielietojums darbā ar HPC, lai apgūtu programmēšanas valodas MATLAB pielietojumu uz HPC klastera. Kopumā 4 nodarbību laikā (27.05., 03.06., 10.06., 17.06. 14:00-18:00) tiks apskatīti paralēlo aprēķinu jautājumi, lai būtu iespējams rēķināšanas uzdevumu sadalīt pa dažādiem skaitļošanas kodoliem vai skaitļošanas procesoriem gan rēķināšanas jaudas palielināšanas ziņā, gan arī no atmiņas viedokļa. Kursa apjoms – 16h. Dalība- bez maksas. Vietu skaits ierobežots.
Pieslēgšanās RTU HPC notiks attālināti, līdz ar to pēc reģistrēšanās kopā ar apstiprinājumu saņemsiet instrukciju, kas ir jāsagatavo pirms kursu sākuma.
Svarīgi!!! Lai kursa laikā autentificētos darbam ar HPC, būs nepieciešams izmantot savu e-parakstu ar ID kartes lasītāju (e-paraksts mobile šoreiz nederēs) vai savas universitātes identifikācijas datus.

Vairāk informācijas par kursu, kā arī pieteikšanās pieejama šeit.

Kurss nedod MATLAB pamatzināšanas, bet apskata specifiskas lietas, kā rakstīt MATLAB programmas rēķināšanai uz HPC klastera vai superdatora. Lai piedalītos kursā, jābūt MATLAB pamatzināšanām, piemēram, apgūtam kursam “Ievadkurss MATLAB“.

Kurss notiks sadarbībā ar RTU HPC centru.