Tet un RTU prezentēs mākslīgā intelekta risinājumu organizāciju IT sistēmas efektivitātes novērtēšanai

SIA “Tet” aicina uz  tiešsaistes semināru “IT sistēmu vienotais monitorings”, kas norisināsies 29. jūnijā plkst. 14.00. Seminārā tiks demonstrēts SIA “Tet” un Rīgas tehniskās universitātes kopīgi izstrādātais IT infrastruktūras analīzes risinājums, kas balstīts uz mākslīgā intelekta algoritmiem un ar kura palīdzību iespējams noteikt IT sistēmas anomālijas, kļūdas un uzlabošanas iespējas. Risinājums ir balstīts uz mākslīgā intelekta algoritmiem un ir unikāls ar to, ka analizē nevis atsevišķus IT sistēmas elementus, bet visu infrastruktūru kopā.

Tehnoloģiju un izklaides uzņēmums Tet sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes zinātniekiem veido vienotu IT monitoringa risinājumu, kas vienlaikus spēs analizēt dažādas IT infrastruktūras sistēmas, palīdzot ātri un efektīvi tajās atklāt anomālijas un kļūdas. Risinājums ir balstīts uz mākslīgā intelekta algoritmiem, un ir unikāls ar to, ka analizē nevis atsevišķus IT sistēmas elementus, bet visu infrastruktūru kopā. Tas ļaus uzņēmumiem ietaupīt resursus un mazināt slodzi uz IT profesionāļiem. Algoritmi ir spējīgi prognozēt arī potenciālus incidentus nākotnē, kas būtiski mazinās dīkstāvju riskus un atvieglos investīciju plānošanu. Aicinām apmeklēt projekta prezentāciju tiešsaistē, lai uzzinātu vairāk!

Programmā informācija par projekta mērķi un uzdevumiem, kā arī prezentācijas par Datu iegūšanu, to aprakstīšanu; Anomāliju un to pazīmju noteikšanu. Pasākuma noslēgumā jautājumu un atbilžu sesija.

Pieteikšanās uz pasākuma detalizēta programma pieejama šeit.